Author: n***s
Date:
Review: Great length soft and bouncy hair , love the cut of the bangs and but too thick lace inside so great for summer , lovely color also not harsh
Color: Dark Brown
Price: 121kr
Original Price: 161kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 247 g |
| Length | 50 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2401082633489001 |
Author: n***s
Date:
Review: Great length soft and bouncy hair , love the cut of the bangs and but too thick lace inside so great for summer , lovely color also not harsh
Color: Dark Brown
Author: n***6
Date:
Review: very satisfy with the quality
Color: Dark Brown
Author: 3***9
Date:
Review: WAY TOO SHINY AND COVERS TOO MUCH OF FOREHEAD Item is very good I recommend that you can buy it if u can afford, it is quite nice overall goodish price I guess if I do say so myself
Color: Dark Brown
Author: d***e
Date:
Review: The quality is perfect. Look like natural.
Color: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.